Tipy pro klouby

Obsah článku:
  1. Produkty

Ještě než vyrazíte za zimními sporty, myslete trochu na svůj pohybový aparát. Jednoznačně nepostradatelný je kolagen, který se sice v našem těle přirozeně vyskytuje, ale bohužel s přibývajícím věkem je jeho produkce čím dál tím menší a tak je nutné jej doplňovat. Pro klouby je nejdůležitější kolagen II. typu, který je přítomen i v naší chrupavce. Nejrozšířenější je v našem těle zase kolagen I. typu, který se vyskytuje v našich šlachách, kostech, vazivu i kůži. Ideální tedy je doplnit tělu všechno pěkně najednou. Naše klouby nám ale mohou vypovědět službu i z důvodu zanesení všemi možnými škodlivinami, které se dostávají do našeho organismu. Proto je důležité nejen klouby podporovat, ale také jim pomáhat zbavovat se škodlivin.

Produkty

MaxiVita Exklusive Kolagen forte+

Obsahuje kolagenní peptidy, hydrolyzovaný kolagen typu I a nativní kolagen typu II, ale i vitamin C, který pomáhá se vstřebáváním i produkcí kolagenu v těle, a také extrakt z Boswellia serrata, který pomáhá udržovat klouby v dobrém stavu.

Obsah: 60 kapslí

Cena: 169 Kč

Flora Natura Complex 4+ Klouby

Podporuje normální činnost pohybového aparátu. Komplex Klouby je určený na podporu odplavení škodlivin z těla především v oblasti našich kloubů a páteře. Směs napomáhá vylučování a pročištění těchto míst, tlumí záněty, je vhodná při bolestech.

Obsah: 20 ampulí Cena: 529 Kč/ milujubio.cz

Publikováno: 10. 11. 2021

Kategorie: Léky a doplňky stravy

Autor: Ivana Křivánková