Jak si prodloužit život? Koukáním na ženská prsa!

Kam to zase koukáš? Že ty ses jí díval do výstřihu? No počkej, doma to pěkně schytáš… Fráze, které ve většině partnerských vztahů tak nějak zdomácněly a i vaši milovanou zřejmě čas od času rozpálí doběla, když „omylem“ zašilháte na vyvinuté poprsí jiné ženy. A nezáleží na tom, zda jde i známou influencerku, se kterou jste navázali spolupráci přes PR Yard, nebo její kamarádku, s níž se vídáte pravidelně. Jenomže kdyby věděla, že koukání na prsa prodlužuje život, stoprocentně by přestala křepčit a možná by vám ještě pořídila platinovou edici legendárního seriálu Pobřežní hlídka.

Na převratný objev přišli němečtí vědci

Ale teď vážně. Koukání na ženská prsa skutečně prodlužuje život, tedy alespoň podle německých odborníků. O Němcích a jejich vřelému vztahu k sexu si možná myslíte své, ale v čele týmu odborníků, který k tomuto převratnému zjištění došel, stála žena. A to je dostatečně pádný argument k tomu, proč brát výzkum smrtelně vážně. Zajímají vás podrobnosti? Měly by… Díky gerontoložce Karen Weatherbyové je zírání na ženské poprsí dokonce tak zdravé, jako regulérní cvičení. Jen si to představte – koukáte se na pohupující se stárnoucí, leč stále sexy herečky Pamely Anderson nebo třeba zpěvačky Katy Perry (nebudeme si nic nalhávat, opravdu se na její videoklipy díváte kvůli hudbě? :-)) a přitom děláte něco pro své zdraví. Proč chodit do běhat, když se můžete vyvalit na pláži a pozorovat ladné křivky opalujících se dam? Ovšem pozor, předem je musíte seznámit s výsledky výzkumu, jinak riskujete, že pro vaše zírání nebudou mít pochopení. Vraťme se však k tomu, jak je vůbec možné, že pohled na ženská prsa léčí. Ehm, dobrá – prodlužuje život.

Koukání na prsa je efektivnější než aerobní cvičení

Podle Karen Weatherbyové se pohled na vnady dobře vyvinuté ženy rovná přibližně třiceti minutám aerobního cvičení a že nestřílí jen tak od boku, svého času potvrdil i zakladatel Playboe Hugh Hefner. Ten byl v obklopení prsou takřka celý život a nevypadalo to, že by si i navzdory pokročilému věku stěžoval na problémy se zdravím. Naopak se těšil nevídané vitalitě a užíval si se slečnami, kterým by mohl být (pra)dědečkem. Ale to jsme trochu odbočili. Jak tedy tým uznávané gerontoložky na objev století přišel? Po dobu pěti let studoval na pěti frankfurtských klinikách zdravotní stovky mužů, kteří se museli pravidelně každý den na několik dlouhých minut zahledět na obrovská prsa. Bezesporu šlo o statečné muže, který svůj čas neváhali obětovat v zájmu vědy a v podstatě jde o hrdiny. Jejich zdravotní stav byl následně porovnáván se zdravotním stavem sta mužů, kteří se této radosti vyhýbali. Výsledky byly ohromující – muži zírající na prsa měli nižší míru klidového impulsu, nižší tlak a lepší krevní oběh. Podle Weatherbyové nemůže být o pozitivním účinku pochyb. Studie jasně dokazuje, že koukání na prsa snižuje riziko infarktu a mrtvice na polovinu a tedy prodlužuje život. Ideální jsou prý prsa velikosti čtyři a doba zírání minimálně deset minut. Tým genrontoložky je přesvědčen, že toto opatření prodlužuje život o čtyři až pět let. Škoda jen, že koukáním na prsa nelze vyřešit problém s erekcí a předčasnou ejakulací. S tím si naštěstí poradí přírodní přípravky. Pozitivní účinky koukání na prsa v kostce:
  • činnost srovnatelná s aerobním cvičením
  • 10 minut koukání na prsa = 30 minut cvičení
  • nižší míra klidového impulsu
  • nižší tlak
  • zlepšení krevního oběhu
  • snížení rizika infarktu a mrtvice o 50 %
  • prodloužení života až o 5 let
Závěr je jasný, vaše drahá polovička by měla pohled na cizí ženská prsa nejen tolerovat, ale navíc vás do něj nutit. Pokud vás opravdu miluje a chce upevnit vaše zdraví, není co řešit.

Publikováno: 20. 09. 2019

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Ivana Křivánková