Chcete se dostat do formy, ale bojíte se posilovny?

Dali jste si předsevzetí, že začnete chodit do posilovny, ale zatím se jí úspěšně vyhýbáte? Vymlouváte se na nabitý harmonogram, a přitom moc dobře víte, že ve skutečnosti máte dost volného času? Pokud máte z fitka obavy, nepřestávejte číst. Prozradíme vám, proč byste svou první návštěvu neměli odkládat!

Překonejte svůj strach!

Spousta lidí, spousta výmluv. Ve skutečnosti je hlavním důvodem strach. Ale z čeho vlastně? Pravděpodobně trpíte představou, že se v prostředí vymakaných borců nebudete cítit dobře. Místnost plná svalů, na benchpressu stokilová činka a ve vzduchu testosteron - z vás by si určitě dělali legraci, nemá to cenu… Chyba! Většina lidí, na které v posilovně natrefíte, chodí do posilovny nějaký ten pátek. Jsou zkušenější a mnozí z nich skutečně mají slušnou muskulaturu. Ale i oni byli v posilovně poprvé a pravděpodobně trpěli stejnými obavami. Nakonec to však zvládli, naučili se základní cviky a seznámili se se stroji. zdravi-medicina-vitaminy-cz_kentoafitness_cz_01

Není na co čekat, začněte cvičit hned!

Ať už je vašim cílem hubnutí, vybudování svalové hmoty nebo jen celková změna životního stylu, uvědomte si, že zítřek začíná již dnes. Neztrácejte čas a vydejte se do posilovny co nejdříve. Chcete-li si první návštěvu posilovny užít a odejít se spoustou příjemných zážitků, vydejte se do některého z renomovaných fitness center. Nejde o prestiž, jako spíše o jistotu, že o vás bude dobře postaráno. Jako příklad poslouží posilovna Praha 10 Kentoya, kde se schází řada známých tváří. Můžete zde natrefit na Kateřinu Šonkovou (Miss Bohemia 2008, Tvář roku 2007), Nikol Kešelovou (reprezentantka ČR v bodyfitness), Lukáše Osladila (úspěšný kulturista a zkušený osobní trenér) a další osobnosti. zdravi-medicina-vitaminy-cz_kentoafitness_cz_02 Ve fitness Praha 10 panuje přátelská atmosféra, zacvičíte si na moderních strojích a postarají se o vás certifikovaní trenéři, kteří vás tréninkem provedou „krok za krokem“. Veškeré informace najdete na www.kentoyafitness.cz.